Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB A2
fr.250 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A2
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Montageskruv (A2 rostfri) för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-Low) som griper omedelbart i trä och den förborrade stålregeln. Lämplig för montage där ett plant huvud krävs.
Recensioner
Christer RVerifierad köpare
för 6 år sedanFungerar bra och är snygg.
Anders R V FVerifierad köpare
för 7 år sedanÅ du fytt i rackarn vecken skruv,den va nog den bäste i den längden
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 41300V |
| Dimension | 4,2 x 13, 4,2 x 25, 4,2 x 32, 4,2 x 45, 4,2 x 65 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 13, 25, 32, 45, 65 mm |
| Antal | 100, 200, 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Montageskruv |

