Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 2 mm FZB4,2x13 mm, Antal: 250 st
163 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,2x13 mm

Stål 2 mm FZB
4,2x13 mm, Antal: 250 st
163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Montageskruv för förstärkningsregel max 2 mm.
Borrspets med enkelledande stålgängor, borrar mycket snabbt i ståltjocklek upp till 2 mm. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Recensioner
Jan BVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkade över förväntan jättebra.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7913 |
| Dimension | 4,2x13 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 13 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Montageskruv |
| EAN-nr | 7393940006625 |

