Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä Jumbo FZB6x65 mm, Ytbehandling: FZB
219 kr/frp
210 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
6x65
Utförande:
Ytbehandling: FZB

Trä Jumbo FZB
6x65 mm, Ytbehandling: FZB
210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Montageskruv (JUMBO) för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Skruven har även en skärande borrspets för att förhindra sprickbildning i trä. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | J6165 |
| Dimension | 6x65 mm |
| Utförande | Ytbehandling: FZB |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 65 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Produkttyp | Montageskruv |
| EAN-nr | 7393940030002 |

