
Dimension
Färg

Montageskruv Västsvensk Byggskruv AB
4,2x65 mm, Vit 223 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Montageskruv för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart i trä- och stålregeln. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs och för att fästa plåt mot plåt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
|---|---|
| Art.Nr. | V6965 |
| Dimension | 4,2 x 65 mm |
| Färg | Vit RAL 9010 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 65 mm |
| Ytbehandling | Vit RAL 9010 |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Montageskruv |
| EAN-nr | 7393940000272 |
