Ankarskruv FAST A4 4,8x40
393 kr/frp
319 kr/frpSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

A4 4,8x40
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ankarskruv FAST A4 4,8x40 är en skruv för infästning av byggbeslag mot träunderlag. Material: Rostfritt syrafast stål. Korrosivitetsklass: C5. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Ankarskruv FAST A4 4,8x40 är en skruv för infästning av byggbeslag mot träunderlag. Material: Rostfritt syrafast stål. Korrosivitetsklass: C5. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285358 |
| Dimension | 4,8x40 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Produkttyp | Ankarskruv |
| EAN-nr | 7319972853587 |
