Ankarskruv FAST CCS ZFDimension: 4,4x40 mm, Innehåll: 1000 st
599 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,8x40 mm
Antal:
1000 st/frp

CCS ZF
Dimension: 4,4x40 mm, Innehåll: 1000 st
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ankarskruv FAST CCS ZF är en ankarskruv för infästning av byggbeslag mot träunderlag. Ytbehandling: Zinkflakes. Korrosivitetsklass: C4.
Varumärke
FASTBeskrivning
Ankarskruv FAST CCS ZF är en ankarskruv för infästning av byggbeslag mot träunderlag. Ytbehandling: Zinkflakes. Korrosivitetsklass: C4.
Hink.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285383 |
| Dimension | 4,8x40 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Zinkflakes |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Ankarskruv |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972853839 |
