Ankarskruv Gunnebo Fastening Elförzinkad Tx20
fr.225 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Elförzinkad Tx20
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ankarskruven används inomhus eller utomhus i skyddad miljö vid montering av byggbeslag. Ankarskruven är elförzinkad med 20 μm, samma som våra byggbeslag. Skruven är försedd med TX-spår för stadigt grepp vid montage.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Ankarskruven används inomhus eller utomhus i skyddad miljö vid montering av byggbeslag. Ankarskruven är elförzinkad med 20 μm, samma som våra byggbeslag. Skruven är försedd med TX-spår för stadigt grepp vid montage.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 7254-GUNB |
| Utförande | 5x35 mm 250 st, 5x40 mm 250 st, 5x40 mm 750 st |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 35, 40 mm |
| Antal | 250, 750 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX20 |
| Material | Härdat Stål |
| Typ | Ankarskruv |
