Betongskruv Gunnebo Fastening Elförzinkad Multi Monti12x120 mm
1 305 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
12x120 mm

Elförzinkad Multi Monti
12x120 mm
1 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Betongskruv Multi Monti® är avsedd för montage i hårda material som betong och tegel. Kan även monteras i trädgårdspannor och munksten. Skruven är demonterbar, vilket innebär att den kan skruvas ut och återanvändas.
Denna produkt ersätts successivt av Betongskruv R-LX. Se relaterade produkter för fler dimensioner.
Betongskruv R-LX
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Betongskruv Multi Monti® är avsedd för montage i hårda material som betong och tegel. Kan även monteras i trädgårdspannor och munksten. Skruven är demonterbar, vilket innebär att den kan skruvas ut och återanvändas.
Denna produkt ersätts successivt av Betongskruv R-LX. Se relaterade produkter för fler dimensioner.
Betongskruv R-LX
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 71088 |
| Utförande | 12x120 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Längd | 120 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Typ | Betongskruv |
| Material | Härdat Stål |
| EAN-nr | 7318470222567 |
