Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB 6-kantDimension: 10,5x75 mm, Antal st/frp: 500
4 919 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
10,5x75 mm, Antal st/frp: 500

6-kant
Dimension: 10,5x75 mm, Antal st/frp: 500
4 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B7210575 |
| Utförande | 10,5x75 mm, Antal st/frp: 500 |
| Diameter | 10,5 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8, 10, 13 och 15 mm |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940029815 |
