Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB 6-kantDimension: 6,3x60 mm, Antal st/frp: 1500
4 959 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6,3x60 mm, Antal st/frp: 1500

6-kant
Dimension: 6,3x60 mm, Antal st/frp: 1500
4 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B726360 |
| Utförande | 6,3x60 mm, Antal st/frp: 1500 |
| Diameter | 6,3 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 1500 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8, 10, 13 och 15 mm |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940034451 |
