Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB 6-kantDimension: 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000
4 799 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000

6-kant
Dimension: 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000
4 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B727560 |
| Utförande | 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000 |
| Diameter | 7,5 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8, 10, 13 och 15 mm |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940029884 |
