Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB FörsänktDimension: 7,5x72 mm, Antal st/frp: 1500, Ytbehandling: Elförzinkad 5 my, för Inomhusbruk
4 129 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
7,5x72 mm, Antal st/frp: 1500
Användningsområde:
Inomhus

Försänkt
Dimension: 7,5x72 mm, Antal st/frp: 1500, Ytbehandling: Elförzinkad 5 my, för Inomhusbruk
4 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B7572 |
| Utförande | 7,5x72 mm, Antal st/frp: 1500 |
| Diameter | 7,5 mm |
| Längd | 72 mm |
| Antal | 1500 st/frp |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940027415 |
