Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB SockelDimension: 5x42 mm, Antal st/frp: 6000, Ytbehandling: Vitlackerad RAL 9010
6 899 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Utförande:
5x42 mm, Antal st/frp: 6000

Sockel
Dimension: 5x42 mm, Antal st/frp: 6000, Ytbehandling: Vitlackerad RAL 9010
6 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | BV7442 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 5x42 mm, Antal st/frp: 6000 |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 42 mm |
| Ytbehandling | Vit |
| Antal | 6000 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 20 |
| Typ | Betongskruv |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7393940037117 |
