Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB Wafer UtvändigDimension: 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000 Vit
5 975 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Utförande:
7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000 Vit

Wafer Utvändig
Dimension: 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000 Vit
5 975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | BV737560 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 7,5x60 mm, Antal st/frp: 1000 Vit |
| Diameter | 7,5 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940037476 |
