Boardskruv FAST FZBDimension: 4,2x35 mm Innehåll: 250 st
113 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,2x35 mm
Antal:
250 st/frp

FZB
Dimension: 4,2x35 mm Innehåll: 250 st
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Boardskruv FAST FZB är en skruv för infästning av spån, fibercement och OSB-skivor på trä och stålregel, max 1,0 mm. Försedd med vass spets och Hi-Lo-gänga samt rillor under skallen som försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Boardskruv FAST FZB är en skruv för infästning av spån, fibercement och OSB-skivor på trä och stålregel, max 1,0 mm. Försedd med vass spets och Hi-Lo-gänga samt rillor under skallen som försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285183 |
| Dimension | 4,2x35 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 35 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Boardskruv |
| EAN-nr | 7319972851835 |
