Byggplåtskruv FAST FZB
fr.212 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

FZB
212 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Byggplåtskruv FAST FZB är en gängpressande skruv för infästning av byggplåt i träregel. Anpassad för inomhusmontage. Förborra i träregel, Ø 4,1 mm. Sexkandskalle med fläns. Ytbehandling: Elförzinkad.
Varumärke
FASTBeskrivning
Byggplåtskruv FAST FZB är en gängpressande skruv för infästning av byggplåt i träregel. Anpassad för inomhusmontage. Förborra i träregel, Ø 4,1 mm. Sexkandskalle med fläns. Ytbehandling: Elförzinkad.
Övrigt
- Bricka/fläns: 14 mm- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 8 mm
- Bricka/fläns: 14 mm- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 8 mm
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 6,5x100, 6,5x38, 6,5x50, 6,5x75 mm |
| Diameter | 6,5 mm |
| Längd | 38, 50, 75, 100 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Produkttyp | Byggplåtskruv |
| Bullernivå | 28 dBa |
