Byggplåtskruv Västsvensk Byggskruv AB Balk Bricka UTV5,5x32 mm
806 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
5,5 x 32 mm

Balk Bricka UTV
5,5x32 mm
806 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Byggplåtskruv (utvändig) för balk max 12,5 mm.
Borrspets med anpassad diameter för plåt, borrar i balk från 4,0 mm upp till 12,5 mm. 6-kantshuvud med fläns för säker idragning. Tätningsbricka för säker tätning.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 481319 |
| Dimension | 5,5 x 32 mm |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 32 mm |
| Ytbehandling | Zytec™ M |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8 mm |
| Typ | Byggplåtskruv |
| EAN-nr | 7393940032310 |

