Byggplåtskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB
fr.196 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä FZB
196 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Byggplåtskruv för träregel.
Trägänga typ A ger solid förankring i trävirke. 6-kantshuvud med fläns för säker idragning. Tätningsbricka för säker tätning.
Recensioner
Nordisk D BVerifierad köpare
för 7 år sedan6,5x38 mm är perfekt till byte av gamla klockspik som hade börjad krypa upp efter 20 år. Greppar och tätar bra i gamla spikhål.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 6,5 x 38, 6,5 x 51, 6,5 x 75 mm |
| Diameter | 6,5 mm |
| Längd | 38, 51, 75 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 10 my |
| Antal (st/frp) | 50, 100, 150 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8 mm |
| Produkttyp | Byggplåtskruv |

