Byggskruv Västsvensk Byggskruv AB För TräregelDimension: 6x60 mm, Antal st/frp: 1600
3 059 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6x60 mm, Antal st/frp: 1600

För Träregel
Dimension: 6x60 mm, Antal st/frp: 1600
3 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där 6-kantshuvud med en fast täckbricka krävs, t. ex. för uppsättning av olika typer av konsoler.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där 6-kantshuvud med en fast täckbricka krävs, t. ex. för uppsättning av olika typer av konsoler.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B48760 |
| Utförande | 6x60 mm, Antal st/frp: 1600 |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 1600 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8 mm |
| Typ | Byggskruv |
| EAN-nr | 7393940026531 |
