Byggskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB
fr.215 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä FZB
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Byggskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där 6-kantshuvud med en fast täckbricka krävs, t. ex. för uppsättning av olika typer av konsoler.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 6 x 100, 6 x 25, 6 x 40, 6 x 50, 6 x 60, 6 x 75 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 25, 40, 50, 60, 75, 100 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 12 my |
| Antal | 75, 100, 150, 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8 mm |
| Typ | Byggskruv |

