Elmontageskruv Västsvensk Byggskruv AB För Trä-, Gips- & BetongDimension: 5,0x32 mm Vit, Antal st/frp: 8000
10 239 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
5,0x32 mm Vit, Antal st/frp: 8000

För Trä-, Gips- & Betong
Dimension: 5,0x32 mm Vit, Antal st/frp: 8000
10 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gänga anpassad för infästning direkt i gips, i trä eller direkt i betong. Lämplig för montage av eldosor, klammer, kabelkanaler med mera.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gänga anpassad för infästning direkt i gips, i trä eller direkt i betong. Lämplig för montage av eldosor, klammer, kabelkanaler med mera.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | BV5032 |
| Utförande | 5,0x32 mm Vit, Antal st/frp: 8000 |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 32 mm |
| Antal | 8000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Elmontageskruv |
| EAN-nr | 7393940038091 |
