Elskruv Västsvensk Byggskruv AB PH För TräregelDimension: 4,2x55 mm, PH, FZB
2 929 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4,2x55 mm, PH, FZB

PH För Träregel
Dimension: 4,2x55 mm, PH, FZB
2 929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där ett kullrigt huvud krävs, t. ex. för uppsättning av eldosor.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där ett kullrigt huvud krävs, t. ex. för uppsättning av eldosor.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 60551 |
| Utförande | 4,2x55 mm, PH, FZB |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 55 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Elskruv |
| EAN-nr | 7393940019113 |
