Farmarskruv FAST 4,8x19 RF
1 421 kr/frp
1 208 kr/frpSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

4,8x19 RF
1 208 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Farmarskruv FAST 4,8x19 RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkanthuvud med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För överlapp. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST 4,8x19 RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkanthuvud med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För överlapp. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285561 |
| Dimension | 4,8x19 mm |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 19 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Produkttyp | Farmarskruv |
| EAN-nr | 7319972855611 |
