Farmarskruv FAST FZBRAL 9011, Svart, Innehåll: 1000 st
821 kr
786 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,8x35 mm
Färg:
RAL 9011, Svart
Antal:
1000 st/frp

FZB
RAL 9011, Svart, Innehåll: 1000 st
786 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Farmarskruv FAST FZB är en borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt, lackerad i samma färg som byggplåten. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Ytbehandling: Elförzinkad, lackerad. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST FZB är en borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt, lackerad i samma färg som byggplåten. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Ytbehandling: Elförzinkad, lackerad. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 284914 |
| Dimension | 4,8x35 mm |
| Färg | RAL 9011, Svart |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 35 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad och Lackerad |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Farmarskruv |
| EAN-nr | 7319972849146 |
