
Farmarskruv FASTÖl 4,8X20 mm
fr. 156 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt, lackerad i samma färg som byggplåten. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För överlapp. Ytbehandling: Elförzinkad, lackerad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Dimension | 4,8x20 mm |
| Färg | Röd, Svart, Tegelröd, Vit |
| Utförande | RAL 3009, Oxidröd, RAL 8004, Tegelröd, RAL 9010, Vit, RAL 9011, Svart |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 20 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad och Lackerad |
| Antal (st/frp) | 100, 250 st/frp |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Farmarskruv |
