Farmarskruv FAST Träregel RF
1 640 kr/frp
1 394 kr/frpSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-06-25
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Farmarskruv FAST Träregel RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST Träregel RF är en rostfri, borrande och gängpressande skruv för utvändig infästning av byggplåt. Borrspets av härdat stål. Sexkantskalle med fläns. Ledad bricka med tätning av EPDM-gummi. För träregel. Material: Rostfri A2. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285565 |
| Dimension | 4,9x35 mm |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Typ | Farmarskruv |
| EAN-nr | 7319972855659 |
