Farmarskruv FAST UFO Träregel
fr.213 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

UFO Träregel
213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Farmarskruv FAST UFO Träregel är en borrande skruv för montage av plåt mot trä. Borrar, gängar och skruvar i ett moment. Försedd med EPDM-bricka för tätning och bättre tryckfördelning. Lågkullrig skalle med TX-grepp. Ytbehandling: Elförzinkad 20µm + pulverlack. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST UFO Träregel är en borrande skruv för montage av plåt mot trä. Borrar, gängar och skruvar i ett moment. Försedd med EPDM-bricka för tätning och bättre tryckfördelning. Lågkullrig skalle med TX-grepp. Ytbehandling: Elförzinkad 20µm + pulverlack. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4,8x35 mm |
| Färg | RAL 3009, Oxidröd, RAL 8004, Tegelröd, RAL 9005, Svart, RAL 9006, Silver, RAL 9010, Vit |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 35 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 20 µm och Pulverlack |
| Antal (st/frp) | 150 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Produkttyp | Farmarskruv |
| Bullernivå | 21 dBa |
