Farmarskruv FAST Ving
fr.248 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ving
248 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Farmarskruv FAST Ving är en självborrande skruv för montage av plasttak på trä. Borrar, gängar och skruvar i ett moment. Försedd med vingar som fräser ett större hål i plasten för att undvika sprickor när solen värmer upp plasten. Ytbehandling: Elförzinkad 20µm + pulver lack. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Varumärke
FASTBeskrivning
Farmarskruv FAST Ving är en självborrande skruv för montage av plasttak på trä. Borrar, gängar och skruvar i ett moment. Försedd med vingar som fräser ett större hål i plasten för att undvika sprickor när solen värmer upp plasten. Ytbehandling: Elförzinkad 20µm + pulver lack. Burk. Nyckelvidd: 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4,8x35 mm |
| Färg | RAL 7024, Antracit, RAL 7047, Ljusgrå, RAL 9006, Silver, RAL 9010, Vit |
| Diameter | 14 mm |
| Längd | 35 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 20 µm och Pulverlack |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Produkttyp | Farmarskruv |
