Farmarskruv Gunnebo Fastening Pulverlackerad 8 mm SexkantRAL9005
2 485 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
RAL9005

Pulverlackerad 8 mm Sexkant
RAL9005
2 485 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Farmarskruv Aluminium används för att fästa profilerad aluminiumplåt i trä vid tak- och väggmontage. Montera skruven i dalen på den profil-erade plåten. Borrkapaciteten är DC 2×1 mm.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Farmarskruv Aluminium används för att fästa profilerad aluminiumplåt i trä vid tak- och väggmontage. Montera skruven i dalen på den profil-erade plåten. Borrkapaciteten är DC 2×1 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z259646 |
| Utförande | RAL9005 |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Farmarskruv |
| Material | Aluminium |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| EAN-nr | 7318472596468 |
