Farmarskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä Alu
fr.594 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä Alu
594 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Farmarskruv (aluminium) för träregel.
Borrspets med anpassad diameter för aluminiumplåt, borrar mycket snabbt i aluminiumplåt upp till 2 x 1,25 mm. Trägänga ger solid förankring i trävirke. 6-kantshuvud med fläns för säker idragning. Tätningsbricka för säker tätning.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 5,5 x 35 mm |
| Färg | Klarlack, Mörkröd, Svart, Tegelröd, Vit |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 150 st/frp |
| Bits/Hylsa | Klämhylsa 8 mm |
| Typ | Farmarskruv |

