Dimension: 5,0x36 mm
1 074 kr/frp
913 kr/frpSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dimension: 5,0x36 mm
913 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fasadskruv FAST A2 5,0x36 mm är en specialskruv optimerad för infästning av hårda fasadskivor (fibercementskivor) mot trä. Den är försedd med borrspets, ingen förborrning krävs. Vingar under skallen skapar ett förstorat hål vilket innebär att träet kan röra på sig. Material: Rostfritt A2 stål. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Fasadskruv FAST A2 5,0x36 mm är en specialskruv optimerad för infästning av hårda fasadskivor (fibercementskivor) mot trä. Den är försedd med borrspets, ingen förborrning krävs. Vingar under skallen skapar ett förstorat hål vilket innebär att träet kan röra på sig. Material: Rostfritt A2 stål. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285305 |
| Dimension | 5,0x36 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 36 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Produkttyp | Fasadskruv |
| EAN-nr | 7319972853051 |
