Fibercementskruv Västsvensk Byggskruv AB För Trä- & Stålregel Max 1 mmDimension: 4,2x41 mm, FZB
1 719 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4,2x41 mm, FZB

För Trä- & Stålregel Max 1 mm
Dimension: 4,2x41 mm, FZB
1 719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low) som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low) som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | MI1841 |
| Utförande | 4,2x41 mm, FZB |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Typ | Fibercementskruv |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| EAN-nr | 7393940018413 |
