Fönsterbleckskruv FAST A4 3,5x25 mmRAL 9010, Vit
255 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fönsterbleckskruv FAST A4 3,5x25 mm är en skruv avsedd för infästning av fönsterbleck. Den har låg skalle och material i rostfritt syrafast stål. Uppfyller Byggamas krav på funktion och kvalitet. Material: Rostfri A4. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Fönsterbleckskruv FAST A4 3,5x25 mm är en skruv avsedd för infästning av fönsterbleck. Den har låg skalle och material i rostfritt syrafast stål. Uppfyller Byggamas krav på funktion och kvalitet. Material: Rostfri A4. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285604 |
| Dimension | 3,5x25 mm |
| Färg | RAL 9010, Vit |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | 4-kant nr 1 |
| Material | Rostfri Syrafast A4 stål |
| Produkttyp | Fönsterbleckskruv |
| EAN-nr | 7319972856045 |
