Fönsterbleckskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä A4
fr.130 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä A4
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Fönsterbleckskruv (A4 syrafast) för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Skruven har även en skärande borrspets för att förhindra sprickbildning i trä. Skruven uppfyller kraven i AMAHus 11 JT-.521 gällande montage av fönsterbleck.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 3525V |
| Dimension | 3,5 x 25, 3,5x25 mm |
| Färg | Metall, Svart, Vit |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 100, 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | Fyrkant 1 |
| Typ | Fönsterbleckskruv |

