Gipsskruv Gunnebo Fastening 3,5 mm Elförzinkad PH2
fr.199 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

3,5 mm Elförzinkad PH2
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gipsskruv Stål används inomhus för att fästa gipsplattor i stålreglar med maxtjocklek 1,0 mm. Dubbelhuvudet hindrar pappret på gipsskivan att gå sönder vid montering.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Gipsskruv Stål används inomhus för att fästa gipsplattor i stålreglar med maxtjocklek 1,0 mm. Dubbelhuvudet hindrar pappret på gipsskivan att gå sönder vid montering.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Utförande | 3,5x25 mm, 3,5x38 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25, 38 mm |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |
