Golv-/Sockelskruv Gunnebo Fastening 3,9 mm Vaxad Tx103,9x57 mm
1 099 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,9x57 mm

3,9 mm Vaxad Tx10
3,9x57 mm
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golv-/Sockelskruven används utomhus vid golvläggning av massiva trägolv. Det lilla skruvhuvudet ger bra försänkning i underlaget och skruvens konstruktion motverkar knarrande trägolv. Stålets korrosionsresistens motsvarar A2 rostfritt stål.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Golv-/Sockelskruven används utomhus vid golvläggning av massiva trägolv. Det lilla skruvhuvudet ger bra försänkning i underlaget och skruvens konstruktion motverkar knarrande trägolv. Stålets korrosionsresistens motsvarar A2 rostfritt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 14233 |
| Utförande | 3,9x57 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX10 |
| Material | Rostfritt Härdat Stål |
| Typ | Golv-/Sockelskruv |
| EAN-nr | 7318470142339 |
