Golv-/Sockelskruv Gunnebo Fastening 4,2 mm Gulförzinkad Tx15
fr.409 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj variant

4,2 mm Gulförzinkad Tx15
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golv-/sockelskruven är speciellt framtagen för massiva trägolv av hårda träslag som t.ex. ek. Skruven kan också användas för montering av lister och socklar i trä- eller stålregel upp till 0,9 mm.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Golv-/sockelskruven är speciellt framtagen för massiva trägolv av hårda träslag som t.ex. ek. Skruven kan också användas för montering av lister och socklar i trä- eller stålregel upp till 0,9 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Utförande | 4,2x42 mm Gulförzinkad, 4,2x57 mm Gulförzinkad |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 42, 57 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Produkttyp | Golv-/Sockelskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | TX15 |
