Golvskruv Västsvensk Byggskruv AB Borrspets För TräregelDimension: 3,9x41 mm, FZY
2 799 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,9x41 mm, FZY

Borrspets För Träregel
Dimension: 3,9x41 mm, FZY
2 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Reducerad borrspets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i trägolvet, samtidigt som huvudet sjunker in av sig självt.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Reducerad borrspets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i trägolvet, samtidigt som huvudet sjunker in av sig självt.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | G9043 |
| Utförande | 3,9x41 mm, FZY |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Fyrkant 1 |
| Typ | Golvskruv |
| EAN-nr | 7393940018673 |
