Hårdgipsskruv FAST FZB
fr.92 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

FZB
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hårdgipsskruv FAST FZB avsedd för infästning av hårdgipsskiva på stålregel max 0,9 mm och träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Hårdgipsskruv FAST FZB avsedd för infästning av hårdgipsskiva på stålregel max 0,9 mm och träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,8x32, 3,8x41, 3,8x55 mm |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 3,32, 3,41, 3,55 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Hårdgipsskruv |
