Hårdgipsskruv Gunnebo Fastening Stål Fosfaterad PH24,2x57 mm 250 st, 14200
285 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4,2x57 mm 250 st, 14200

Stål Fosfaterad PH2
4,2x57 mm 250 st, 14200
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hårdgipsskruv Stål används inomhus för att fästa hårdgips i stålreglar med maxtjocklek 1,0 mm. Skruvens konstruktion med motgängor tar bort tillräckligt med gips för att huvudet ska få en riktig försänkning i plattan.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Hårdgipsskruv Stål används inomhus för att fästa hårdgips i stålreglar med maxtjocklek 1,0 mm. Skruvens konstruktion med motgängor tar bort tillräckligt med gips för att huvudet ska få en riktig försänkning i plattan.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 14200 |
| Utförande | 4,2x57 mm 250 st, 14200 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Produkttyp | Hårdgipsskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7318470142001 |
