Isolerskruv Västsvensk Byggskruv AB UTV4,8x220 mm
986 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,8 x 220 mm

UTV
4,8x220 mm
986 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Isolerskruv (utvändig) för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä- och stålregel.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 984220 |
| Dimension | 4,8 x 220 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 220 mm |
| Ytbehandling | Zincotech Ag |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 25 |
| Typ | Isolerskruv |
| EAN-nr | 7393940023103 |

