Justerskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB
fr.121 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä FZB
121 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Justerskruv trä.
Justerskruv för justering av träreglar.
Recensioner
Jani RVerifierad köpare
för 1 år sedanBra produkter snabb leverans mycket nöjd
Lennart KVerifierad köpare
för 4 år sedanPerfekt när undertaket skulle riktas upp vid renovering.
LeffeqVerifierad köpare
för 5 år sedanBra hjälpmedel om man vill rikta ex reglar på en ojämn vägg åeller golv.
+ Enkel användning
- Har ej hittat någon
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Dimension | 6x100, 6x120, 6x140, 6x60, 6x80 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 60, 80, 100, 120, 140 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Justerskruv |

