Konstruktionsskruv Västsvensk Byggskruv AB Utvändig För Balk Max 6 mmDimension: 5,5x50 mm, UTV
5 139 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
5,5x50 mm, UTV

Utvändig För Balk Max 6 mm
Dimension: 5,5x50 mm, UTV
5 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 6 mm. Vingarna fräser upp hålet i virket. När borrspetsen går igenom stålet bryts vingarna av. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 6 mm. Vingarna fräser upp hålet i virket. När borrspetsen går igenom stålet bryts vingarna av. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B3350 |
| Utförande | 5,5x50 mm, UTV |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 3000 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 25 och 30 |
| Typ | Konstruktionsskruv |
| EAN-nr | 7393940033386 |
