List- & Sockelskruv Västsvensk Byggskruv AB För Förstärkningsregel Max 2 mmDimension: 3,8x41 mm, 1, MM, FZY
1 659 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,8x41 mm, 1, MM, FZY

För Förstärkningsregel Max 2 mm
Dimension: 3,8x41 mm, 1, MM, FZY
1 659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 2 mm. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 2 mm. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | G9041 |
| Utförande | 3,8x41 mm, 1, MM, FZY |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | List- & Sockelskruv |
| EAN-nr | 7393940018574 |
