List- & Sockelskruv Västsvensk Byggskruv AB För TräregelDimension: 3,5x41 mm, FZY
1 969 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,5x41 mm, FZY

För Träregel
Dimension: 3,5x41 mm, FZY
1 969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart samtidigt som de reverserande gängorna under huvudet gör att skruven sjunker in i listen utan problem. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna. Detta ger följande fördelar:
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart samtidigt som de reverserande gängorna under huvudet gör att skruven sjunker in i listen utan problem. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna. Detta ger följande fördelar:
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | G5541 |
| Utförande | 3,5x41 mm, FZY |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 10 |
| Typ | List- & Sockelskruv |
| EAN-nr | 7393940034819 |
