MDF-skruv FAST FZB
fr.127 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj variant

FZB
127 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

MDF-skruv FAST FZB avsedd för sammafogning av MDF-skivor. Självborrande spikspets gör att ingen förborrning krävs och minimerar sprickbildning. Försedd med delvis sågtandad gänga samt rillor under skallen som försänker. TX-grepp. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
MDF-skruv FAST FZB avsedd för sammafogning av MDF-skivor. Självborrande spikspets gör att ingen förborrning krävs och minimerar sprickbildning. Försedd med delvis sågtandad gänga samt rillor under skallen som försänker. TX-grepp. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,5x40, 4,0x45, 4,0x50 mm |
| Diameter | 4, 3,5 mm |
| Längd | 40, 45, 50 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Produkttyp | MDF Skruv |
| Bits/Hylsa | T10, T20 |
| Spets | T10, T20 |
