Montageskruv Gunnebo Fastening 4,2 mm 250 st Vaxad4,2x60 mm
1 085 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4,2x60 mm

4,2 mm 250 st Vaxad
4,2x60 mm
1 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Montageskruv Rostfri A2 som klarar alla väderleksförhållanden används för montage av skivmaterial eller reglar i trä samt nockpannor.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Montageskruv Rostfri A2 som klarar alla väderleksförhållanden används för montage av skivmaterial eller reglar i trä samt nockpannor.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z201760 |
| Utförande | 4,2x60 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Montageskruv |
| Material | Rostfri AISI 304/A2 |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7318472017604 |
