Montageskruv Gunnebo Fastening Borrspets 250 st Protec PH2
fr.399 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Borrspets 250 st Protec PH2
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används för att sätta upp t.ex. utvändig gips i stålregel 0,7–3,0 mm tjocklek.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Utförande | 4,2x13 mm, 4,2x25 mm, 4,2x32 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 13, 25, 32 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Produkttyp | Montageskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |

