Montageskruv Gunnebo Fastening Borrspets 250 st Protec PH24,2x25 mm
409 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
4,2x25 mm

Borrspets 250 st Protec PH2
4,2x25 mm
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används för att sätta upp t.ex. utvändig gips i stålregel 0,7–3,0 mm tjocklek.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 14213 |
| Utförande | 4,2x25 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Typ | Montageskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7318470142131 |

