Överlappsskruv Västsvensk Byggskruv AB AluminiumSvart
1 461 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Aluminium
Svart
1 461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Överlappskruv (aluminium) för aluminiumplåt max 2 x 1,25 mm.
Borrspets för aluminiumplåt upp till 2 x 1,25 mm. Stålgänga för överlappsfunktion. 6-kantshuvud med fläns för säker idragning. Tätningsbricka för säker tätning.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 48402 |
| Dimension | 5,5 x 20 mm |
| Färg | Svart |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 20 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | Klämhylsa 8 mm |
| Typ | Överlappskruv |
| EAN-nr | 7393940002115 |

